Aukcja Jesienna / 16 października 2021

10. Juliusz Kossak | Koń

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja JesiennaKoń
Juliusz Kossak | Koń

Juliusz Kossak (1824 Nowy Wiśnicz - 1899 Kraków)

Koń

akwarela, papier, 34,5 × 48,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: „JK” (monogram wiązany)

Cena wylicytowana
46 000 zł