14 Aukcja Sztuki XXI wieku / 2 marca 2019

42. Juliusz Kosin | Wzgórza, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne14 Aukcja Sztuki XXI wiekuWzgórza, 2019
42
Wzgórza, 2019

Juliusz Kosin (ur. 1989)

Wzgórza, 2019

olej, płótno, 60 x 90 cm, sygn. na odwrocie: 'J. Kosin 2019'

Juliusz Kosin
Absolwent malarstwa w ASP im. Jana Matejki w Krakowie. Dyplom zrealizowany w pracowni prof. Leszka Misiaka w 2013 r. Aneks z grafiki warsztatowej w Pracowni Wklęsłodruku prof. Henryka Ożoga. Wystawy indywidualne: 2024 – „Psychopomp”, Galeria Nanazenit, Warszawa; 2022 – Podróże punktu, Galeria Strefa, Kraków; 2021 – Proste komplikacje, Galeria Flow Art House, Warszawa; 2018-2019 – Pejzaż abstrakcją, Galeria Otwarta Pracownia, Kraków; 2016 – „W koło trójkąta, Galeria Miejska BWA, Sanok; 2017 – Wypożyczalnia Główna Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie; 2015 – „Juliusz Kosin – malarstwo”, Galeria Katarzyny Napiórkowskiej, Warszawa; 2014 – „Aglomeracje”, Galeria Kuratorium, Warszawa; 2014 – „Biosfera”, Galeria Sztuki, Legnica.
Cena wylicytowana
2 600 zł