3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

13. Juliusz Kosin | Powłoka X, 2016

HomeAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuPowłoka X, 2016
Powłoka X, 2016

Juliusz Kosin (ur. 1989)

Powłoka X, 2016

olej, płótno, 70 x 120 cm, sygn. na odwrocie: J. Kosin 2016

Juliusz Kosin Absolwent Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Studiował w pracowni malarstwa prof. L. Misiaka i pracowni rysunku prof. T. Kotkowskiej-Rzepeckiej. Dyplom w pracowni prof. L. Misiaka w 2013 r. Aneks z grafiki warsztatowej w Pracowni Wklęsłodruku prof. H. Ożóga. . Stypendysta Fundacji Grazella im. Anny Marii Siemieńskiej, Stypendium Twórczego Prezydenta Miasta Krakowa oraz Stypendium Twórczego MKiDN. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany w konkursach artystycznych, m.in.: 2014 - Grand Prix, II Międzynarodowy Konkurs Artystyczny "Pejzaż współczesny", Częstochowa 2014; 2014 - Wyróżnienie w konkursie Fundacji im. Franciszka Eibisch, Warszawa; 2013 - Grand Prix MKiDN oraz nagroda pisma "Format" w 23. Ogólnopolskim Przeglądzie Malarstwa Młodych "Promocje", Legnica. Wystawy indywidualne: 2017 – Wypożyczalnia Główna Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie (wystawy zrealizowane z środków ze Stypendium Twórczego Miasta Krakowa); 2016 – „W koło trójkąta”, Galeria Miejska BWA, Sanok; 2016 – „Pejzażografia”, Desa Unicum, Warszawa; 2015 – „Juliusz Kosin – malarstwo”, Galeria Katarzyny Napiórkowskiej, Warszawa; 2014 – „Aglomeracje”, Galeria Kuratorium, Warszawa; 2014 – „Biosfera”, Galeria Sztuki, Legnica; 2011 – „Pejzaż”, Galeria Of Art, Częstochowa.
Cena wylicytowana
2 200 zł