Aukcja wiosenna / 10 kwietnia 2021

24. Juliusz Holzmüller | Głowa konia, 1904 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja wiosennaGłowa konia, 1904 r.
Juliusz Holzmüller | Głowa konia, 1904 r.

Juliusz Holzmüller (1876 Bolechów – 1932 Lwów)

Głowa konia, 1904 r.

akwarela, papier, 14 × 14 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. p. d.: Juliusz Holzmüller/- 1904.25.9

Cena wylicytowana
2 200 zł