16 Aukcja Sztuki XXI wieku / 24 sierpnia 2019

16. Julita Malinowska | Spotkanie, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne16 Aukcja Sztuki XXI wiekuSpotkanie, 2017
Spotkanie, 2017

Julita Malinowska (1979-)

Spotkanie, 2017

olej, płótno, 35 x 50 cm, opisany na odwrocie: 'Julita Malinowska | "Spotkanie" | olej na płótnie | 35x50 cm | 2017. | [sygnatura]'

2018 – wystawa indywidualna „True stories”, Galeria Arttrakt, Wrocław
2017 – wystawa indywidualna „Spełniona”, Galeria Stalowa, Warszawa

Cena wylicytowana
3 200 zł