Aukcja Prac na Papierze / 17 czerwca 2017

14. Julian Fałat | Za kościółkiem

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeZa kościółkiem
Za kościółkiem

Julian Fałat (1853 Tuligłowy - 1929 Bystra)

Za kościółkiem

akwarela, papier, 28 x 38 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Jul Fałat

Cena wylicytowana
22 000 zł