33. Julia Reiter | Symfonia kwiatowa, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Symfonia kwiatowa, 2020
33
symfonia-kwiatowa-2020-julia-reiter

Julia Reiter

Symfonia kwiatowa, 2020

olej, płótno , 140 x 100 cm, sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wylicytowana
1 800 zł