76 Aukcja Młodej Sztuki / 10 kwietnia 2019

67. Julia Reiter | Senne Metamorfozy, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne76 Aukcja Młodej SztukiSenne Metamorfozy, 2018
67
Senne Metamorfozy, 2018

Julia Reiter

Senne Metamorfozy, 2018

olej, płótno, 88 × 140 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
1 000 zł