olej, płótno, 88 × 140 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie
Julia Reiter Projektantka wnętrz i mebli, malarka z zamiłowania. W swoim malarstwie posługuje się motywem kobiecej postaci ujętej w mocne, żywe i nasycone kolory. Każdy jej obraz to uchwycona na płótnie, niczym w kadrze, ulotna chwila.