Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

60. Julia Reiter | Algarve, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejAlgarve, 2020
60
Julia Reiter | Algarve, 2020

Julia Reiter

Algarve, 2020

olej, płótno , 140 x 100 cm, sygnowany p.d.: JuliaReiter

Cena wylicytowana
1 100 zł