Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 5 grudnia 2020

102. Jules Moigniez | Figura orła, XIX/XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiFigura orła, XIX/XX w.
102
Jules Moigniez | Figura orła, XIX/XX w.

Jules Moigniez (1835-1894)

Figura orła, XIX/XX w.

brąz patynowany, sygn. na podstawie: JULES MOIGNIEZ; wys. 86 cm