Aukcja Zimowa / 28 stycznia 2023

20. Judyta Sobel | Martwa natura z młynkiem

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ZimowaMartwa natura z młynkiem
Judyta Sobel | Martwa natura z młynkiemJudyta Sobel | Martwa natura z młynkiem

Judyta Sobel (1924 Lwów - 2012 Nowy Jork)

Martwa natura z młynkiem

olej, płótno, 51 × 61 cm
sygn. p. d.: „J. Sobel-Cukierman”

Cena wylicytowana
0 zł