Varia 38 / 21 października 2020

95. Józef Wasiołek | Widok na Kazimierz Dolny, l. 70 XX w.

HomeAukcje archiwalneVaria 38Widok na Kazimierz Dolny, l. 70 XX w.
95
widok-na-kazimierz-dolny-l-70-xx-w-jozef-wasiolek

Józef Wasiołek (1921 Smarglin - 2008 Łódź)

Widok na Kazimierz Dolny, l. 70 XX w.

olej, płótno, 45 x 60 cm, sygn. l.d.: J. WASIOŁEK

Cena wylicytowana
1 800 zł