Varia 35 / 20 maja 2020

76. Józef Wasiołek | Pojezierze, 1975 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Pojezierze, 1975 r.
76
Pojezierze, 1975 r. - 1Pojezierze, 1975 r. - 2

Józef Wasiołek (1921 Smarglin - 2008 Łódź)

Pojezierze, 1975 r.

olej, płótno, 57 x 72 cm, sygn. p.d.: J. Wasiołek, na odwrocie naklejka wystawowa z 1975 r. z BWA w Łodzi z tytułem pracy: Pojezierze

Cena wylicytowana
1 700 zł