111. Józef Wasiołek | Pejzaż sądecki, 1972 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Pejzaż sądecki, 1972 r.
111
pejzaz-sadecki-1972-r-jozef-wasiolek-1466055pejzaz-sadecki-1972-r-jozef-wasiolek-1932693

Józef Wasiołek (1921 Smarglin - 2008 Łódź)

Pejzaż sądecki, 1972 r.

olej, płótno, 60 x 44 cm, sygn. l.d.: J. Wasiołek, na odwrocie naklejka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych oddział w Łodzi
-bezpośredni dar artysty

Cena wylicytowana
2 800 zł