86. Józef Wasiołek | Pejzaż

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Pejzaż
86
Pejzaż

Józef Wasiołek (1921 Smarglin - 2008 Łódź)

Pejzaż

olej, płótno, 64,5x 76 cm w świetle ramy sygn.l.d. J.WASIOŁEK