Varia 38 / 21 października 2020

113. Józef Wasiołek | Kolorowe kwiaty

HomeAukcje archiwalneVaria 38Kolorowe kwiaty
113
kolorowe-kwiaty-jozef-wasiolek

Józef Wasiołek (1921 Smarglin - 2008 Łódź)

Kolorowe kwiaty

olej, płyta, 25 x 19 cm, sygn. p.d.: J.Wasiołek

Cena wylicytowana
800 zł