Kobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy. / 18 maja 2022

85. Józef Wasiołek | Bukiet kwiatów w wazonie

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy.Bukiet kwiatów w wazonie
85
bukiet-kwiatow-w-wazonie-jozef-wasiolek-1606292bukiet-kwiatow-w-wazonie-jozef-wasiolek-1527393

Józef Wasiołek (1921 Smarglin - 2008 Łódź)

Bukiet kwiatów w wazonie

olej, płótno, 27 x 22 cm, sygn. l.d.: J.WASIOŁEK

Cena wylicytowana
1 800 zł