Varia 38 / 21 października 2020

115. Józef Wasiołek | Bukiet kwiatów

HomeAukcje archiwalneVaria 38Bukiet kwiatów
115
bukiet-kwiatow-jozef-wasiolek

Józef Wasiołek (1921 Smarglin - 2008 Łódź)

Bukiet kwiatów

olej, płyta, 41 x 38 cm, sygn. l.d.: J.Wasiołek

Cena wylicytowana
1 500 zł