Aukcja Prac na Papierze / 10 października 2020

117. Józef Mikołaj Pochwalski | Statek węglowy Bohun III

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeStatek węglowy Bohun III
117
Józef Mikołaj Pochwalski | Statek węglowy Bohun III

Józef Mikołaj Pochwalski (1888 Kraków – 1963 tamże)

Statek węglowy Bohun III

akwaforta, akwatinta barwna, papier, 24,5 × 17,5 cm (odcisk płyty) 26,5 × 18 cm (arkusz w świetle oprawy)
sygn. p. d.: Józef Pochwalski, ; l. d.: Statek Węglowy, Bohun III (ołówkiem)

Cena wylicytowana
650 zł