Aukcja Prac na Papierze / 18 lipca 2020

4. Józef Mehoffer | Szkice postaci, kon. XIX w.

HomeAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeSzkice postaci, kon. XIX w.
Szkice postaci, kon. XIX w.

Józef Mehoffer (1869 Ropczyce - 1946 Wadowice)

Szkice postaci, kon. XIX w.

ołówek, papier, 28 x 18 cm
Proweniencja: praca z kolekcji rodziny artysty (pisemne potwierdzenie)

Cena wylicytowana
3 600 zł