Artyści krakowscy XX w. / 4 czerwca 2016

9. Józef Mehoffer | Głowa byka

Strona głównaAukcje archiwalneArtyści krakowscy XX w.Głowa byka
Głowa byka - 1Głowa byka - 2

Józef Mehoffer (1869 Ropczyce - 1946 Wadowice)

Głowa byka

ołówek, papier, 29,5 x 33,5 cm w świetle passe partout, sygn. p.d.: Józef Mehoffer, na śr. dole napis: Solenizant po otrzymaniu życzeń

Cena wylicytowana
5 000 zł