Varia 38 / 21 października 2020

4. Józef Marszewski | Pejzaż z chatą

HomeAukcje archiwalneVaria 38Pejzaż z chatą
pejzaz-z-chata-jozef-marszewski-1032689pejzaz-z-chata-jozef-marszewski-1569454

Józef Marszewski (1827-1883)

Pejzaż z chatą

olej, deska, 24,5 x 32,5 cm, sygn. p.d.: Józef Marszewski

Cena wylicytowana
27 000 zł