Varia (14) / 15 października 2016

39. Józef Ludwikiewicz | Po burzy, 1970 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (14)Po burzy, 1970 r.
39
Po burzy, 1970 r.

Józef Ludwikiewicz (1911-1998 Łódź)

Po burzy, 1970 r.

olej, płótno, 61 × 80 cm
sygn. i dat. p. d.: J.LUDWIKIEWICZ 1970
na odwrocie napis: J.Ludwikiewicz/Po burzy/1970

Cena wylicytowana
2 400 zł