Varia (18) / 8 lipca 2017

108. Józef Ludwikiewicz | Pejzaż, 1971 r.

homeAukcje archiwalneVaria (18)Pejzaż, 1971 r.
108
Pejzaż, 1971 r.

Józef Ludwikiewicz (1911-1998 Łódź)

Pejzaż, 1971 r.

olej, płyta, 49 x 61 cm
sygn.l.d.: J.LUDWIKIEWICZ 1971