Aukcja Militariów / 24 kwietnia 2021

13. Józef Krzesz-Męcina | Portret sekcyjnego piechoty Legionów Polskich w 1914 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja MilitariówPortret sekcyjnego piechoty Legionów Polskich w 1914 r.
Józef Krzesz-Męcina | Portret sekcyjnego piechoty Legionów Polskich w 1914 r.

Józef Krzesz-Męcina (1816 Kraków-1934 Poznań)

Portret sekcyjnego piechoty Legionów Polskich w 1914 r.

olej, płyta, 46,5 x 31,5 cm
sygn. l. d.: J. Męcina Krzesz

Cena wywoławcza:
1 900 zł