Varia 38 / 21 października 2020

35. Józef Jarończyk | Pejzaż z chatą i słonecznikiem, 1939 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 38Pejzaż z chatą i słonecznikiem, 1939 r.
35
pejzaz-z-chata-i-slonecznikiem-1939-r-jozef-jaronczyk-1977205pejzaz-z-chata-i-slonecznikiem-1939-r-jozef-jaronczyk-2927375

Józef Jarończyk (I poł. XX w.)

Pejzaż z chatą i słonecznikiem, 1939 r.

olej, płyta, sygn. i dat. p.d.: Józef Jarończyk / 1939

Cena wylicytowana
2 900 zł