Aukcja Sztuki Współczesnej / 4 kwietnia 2020

21. Józef Jarema | Kompozycja abstrakcyjna

HomeAukcje archiwalneAukcja Sztuki WspółczesnejKompozycja abstrakcyjna
Kompozycja abstrakcyjna

Józef Jarema (1900 Stary Sambor - 1974 Monachium)

Kompozycja abstrakcyjna

akwarela, gwasz, papier, 32,5 × 44,5 cm sygnowany p.d.: Jarema

Cena wylicytowana
3 400 zł