19. Józef Guranowski | Pejzaż z dwiema chatami w tle

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Pejzaż z dwiema chatami w tle
pejzaz-z-dwiema-chatami-w-tle-jozef-guranowski-1472650pejzaz-z-dwiema-chatami-w-tle-jozef-guranowski-1040590

Józef Guranowski (1852-1922)

Pejzaż z dwiema chatami w tle

olej, płótno naklejone na tekturę, 32 x 54 cm, sygn. l.d.: J. Guranowski