Varia 27 / 19 grudnia 2018

78. Józef Guranowski | Pejzaż, 1910 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 27Pejzaż, 1910 r.
78
Pejzaż, 1910 r.

Józef Guranowski (1852-1922)

Pejzaż, 1910 r.

olej, płótno, 48,5 x 84,5 cm, sygn. i dat. l.d.: Guranowski 1910

Cena wylicytowana
5 000 zł