Varia (13) / 22 września 2016

53. Józef Guranowski | Droga leśna jesienią, 1913 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (13)Droga leśna jesienią, 1913 r.
53
Droga leśna jesienią, 1913 r.

Józef Guranowski (1852-1922)

Droga leśna jesienią, 1913 r.

olej, płótno dublowane, 64 x 104 cm, sygn. i dat. p.d.: J.Guranowski / 1913

Cena wylicytowana
7 800 zł