Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

105. Józef Czerniawski | Bez tytułu, 2015 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Bez tytułu, 2015 r.
105
Bez tytułu, 2015 r.

Józef Czerniawski (ur. 1954 r.)

Bez tytułu, 2015 r.

akryl, płótno, 146 x 90 cm, sygn. i dat. na odwrocie: Józef Czerniawski 2015