Aukcja Sztuki Współczesnej / 4 kwietnia 2020

30. Józef Czerniawski | Bez tytułu, 2011

HomeAukcje archiwalneAukcja Sztuki WspółczesnejBez tytułu, 2011
30
Bez tytułu, 2011

Józef Czerniawski (ur. 1954 r.)

Bez tytułu, 2011

akryl, płótno, 90 × 160 cm, sygnowany na odwrocie: JÓZEF CZERNIAWSKI

Chodzi o kontemplację. Formy najprostsze, abstrakcyjne, pozwalają się zatopić
w niczym niezmąconej kontemplacji. Obraz jest emanacją, jeżeli jest w nim ład,
to ten ład promieniuje i przemienia nas wewnętrznie.
Józef Czerniawski