Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

65. Józef Budka | Zielone wyspy

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiZielone wyspy
65
Zielone wyspy

Józef Budka (ur. 1953 r.)

Zielone wyspy

litografia, 43 x 53,5 cm, sygn.l.d. "Zielone wyspy", śr.d.: autolitografia 18/25, sygn i dat.p.d.: Józef Budka 88
Publikowana: Józef Budka, Grafika, rysunek, Galeria Sztuki Współczesnej BWA Katowice 1999, s.14