Aukcja Malarstwa Polskiego / 23 czerwca 2021

5. Józef Brandt | Kozak jadący przez step, 1864 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Malarstwa PolskiegoKozak jadący przez step, 1864 r.
kozak-jadacy-przez-step-1864-r-jozef-brandt-891564kozak-jadacy-przez-step-1864-r-jozef-brandt-1116198

Józef Brandt (1841 Szczebrzeszyn – 1915 Radom)

Kozak jadący przez step, 1864 r.

akwarela, papier, 12,5 x 15,5 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat. p.d.: J.B. / 1864 r.
-kolekcja prywatna, Polska

-Muzeum Narodowe w Warszawie, Józef Brandt 1841-1915, 22 czerwca 2018-30 września 2018

Reprodukowany:
-katalog wystawy Józef Brandt 1841-1915, red. Naukowa Ewa Micke - Broniarek, tom 3, Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa 2018, s. 42

Estymacja:
250 000 - 350 000 zł
Cena wywoławcza:
180 000 zł