Varia 28 / 16 lutego 2019

31. Josef Herrmannsdörfer | Postój nad rzeką

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 28Postój nad rzeką
31
Postój nad rzeką

Josef Herrmannsdörfer (1867-1936)

Postój nad rzeką

olej, płótno, 31,5 x 53 cm
sygn. p. d.: Josef Herrmannsdörfer München