Varia 34 / 15 lutego 2020

9. Josef Dederichs | Port

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 34Port
Port

Josef Dederichs (1873-1948/58)

Port

olej, płyta, 60,5 x 80 cm
sygn. l. d.: J. Dederichs

Cena wylicytowana
3 800 zł