3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

4. Jolanta Strzelczyk | Przejście na drugą stronę, 2014

HomeAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuPrzejście na drugą stronę, 2014
Przejście na drugą stronę, 2014

Jolanta Strzelczyk

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: Jolanta Strzelczyk | 2014 r. oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
1 500 zł