79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

50. Jolanta Kitowska | Za gorąco, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiZa gorąco, 2019
50
Za gorąco, 2019

Jolanta Kitowska

Za gorąco, 2019

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: J.K. oraz na odwrocie: Jola Kitowska 2019

Cena wylicytowana
1 400 zł