80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

74. Jolanta Kitowska | Suszenie pieprzu, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiSuszenie pieprzu, 2019
74
Suszenie pieprzu, 2019

Jolanta Kitowska

Suszenie pieprzu, 2019

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: Jola K. oraz na odwrocie: Jola Kitowska 2019

Cena wylicytowana
1 000 zł