18. Jolanta Kitowska | Catch!, 2019

HomeAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Catch!, 2019
catch-2019-jolanta-kitowska

Jolanta Kitowska

Catch!, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Jola Kitowska