64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

25. Jolanta Haluch | Światło, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiŚwiatło, 2014
Światło, 2014

Jolanta Haluch

Światło, 2014

olej, płótno, 49 x 190 cm, rama skrzynkowa, sygn. p. d.: JHaluch 2014

Cena wylicytowana
3 200 zł