31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

60. | Jojo, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiJojo, 2013
60

Jojo, 2013

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. l. d.: MK oraz na odwrocie
Cena wylicytowana
0 zł