Varia (19) / 21 września 2017

61. John Robertson Reid | Na brzegu, 1919 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (19)Na brzegu, 1919 r.
61
Na brzegu, 1919 r.

John Robertson Reid (1851-1926)

Na brzegu, 1919 r.

olej, płótno, 46 x 61 cm, sygn. i dat. l.d.: John R. Reid 1919

Cena wylicytowana
3 500 zł