Aukcja Dzieł Sztuki / 13 sierpnia 2016

70. Johannes Hilverdink | Pejzaż śródziemnomorski, 1873 r.

aAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPejzaż śródziemnomorski, 1873 r.
70
Pejzaż śródziemnomorski, 1873 r. - 1Pejzaż śródziemnomorski, 1873 r. - 2

Johannes Hilverdink (Groningen 1813-1902 Amsterdam)

Pejzaż śródziemnomorski, 1873 r.

olej, płótno, 81 × 131 cm
sygn. i dat. p. d.: Joh. Hilverdink/ 1873