Varia® 43 / 18 września 2021

4. Johannes Hermanus Koekkoek | U wybrzeża

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43U wybrzeża
u-wybrzeza-johannes-hermanus-koekkoek

Johannes Hermanus Koekkoek (1778 Veere - 1851 Amsterdam)

U wybrzeża

olej, płótno dublowane, 76 x 102 cm