Aukcja Dzieł Sztuki / 29 listopada 2014

33. Johannes Harders | Morze

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiMorze
33
Morze

Johannes Harders (1871-1950)

Morze

olej, płótno, 101 × 134 cm
sygn. p. d.: J. Harders

Johannes Harders Związany z hamburskim środowiskiem artystycznym gdzie spędził większość swojego życia. Był znakomitym weducistą i pejzażystą. Malował zamglone, melancholijne wrzosowiska, wiejskie chaty skąpane w słońcu czy właśnie okazałe, majestatyczne fiordy. Miejsce urodzenia/śmierci: Kellenhusen/Hamburg
Cena wylicytowana
4 600 zł