2 poł. XVII w. Na awersie: św. Józef z Dzieciątkiem na ręku w otoczeniu trojga dzieci, wokół napis: HISEGO COELORUM REGNA BEATA DA 50/PER BAPTISMA MIHI PUEROS ADDUCITE VESTROS; rewers: Chrzest w Jordanie, wokół napis: HUNCAUDITE HOMINES VERBA SALUTIS HABET/FILI9 HICME9 EST SUMO QUE DIGNOR AMORE; srebro, m. 33 g, śred. 5 cm; sygn. na rewersie: IH; stan zachowania dobry