3. Johan Georg Ziesenis | Portret Hansa Joachima von Ziethena, ok. 1741-1744

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Portret Hansa Joachima von Ziethena, ok. 1741-1744
portret-hansa-joachima-von-ziethena-ok-1741-1744-johan-georg-ziesenis

Johan Georg Ziesenis (1716 Kopenhaga - 1776 Hannover)

Portret Hansa Joachima von Ziethena, ok. 1741-1744

olej, płótno dublowane, 94 x 78 cm