akryl, płótno, 73 x 116 cm, sygn. na odwrocie
Joanna Sułek-Malinowska Ukończyła PLSP w Bielsku-Białej i studia artystyczno- pedagogiczne na UŚ w Katowicach. Zajmuje się malarstwem, witrażem oraz edukacją artystyczną. Jest kierownikiem Magazynu Sztuk w Warszawie i instruktorką młodzieżowej grupy „Forma i wyobraźnia”. Wybrane wystawy: 2013 – wystawa malarstwa – GCK Mrozy, Mrozy; 2011 – wystawa malarstwa, Hotel Hilton, Budapeszt; 2008 – wystawa malarstwa, Northrup King Building, Minneapolis (USA).