Aukcja ze zbiorów kolekcjonera / 13 stycznia 2021

7. Joanna Sierko | Staw, 1995 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ze zbiorów kolekcjoneraStaw, 1995 r.
staw-1995-r-joanna-sierko-1687139staw-1995-r-joanna-sierko-1765302

Joanna Sierko (ur. 1960 Białystok)

Staw, 1995 r.

olej, płótno, 102 x 126,5 cm, sygn. i dat. p.d.: Joanna Sierko / 1995

Cena wylicytowana
25 000 zł